Sdílet

Tweet

Jak na platbu s Paysafecard


Jelikož se s Paysafecard setkáme nejčastěji při platbách za online hry, rozhodl jsem se jí na jedné oblíbené otestovat. A nutno podotknout, že se opravdu jedná o velice snadný a efektivní způsob provedení platby. Po zvolení předmětu ke koupi stačí přejít do platební oblasti, kde si zvolíme jako metodu paysafecard. To nás nasměruje do nového okna.

Platba pomocí Paysafecard

Zde stačí do čtveřice okýnek vepsat 16-ti místný pin, odškrtnout odsouhlasení podmínek a s karty se automaticky odečte požadovaná částka. Pokud se na Paysavecard nenachází dostatečná hotovost, jsme na tento fakt upozorněni a máme možnost zadat případný další pin. Takto lze zkombinovat až deset různých karet a dostat se tak až na výslednou platbu 20000 Kč.

Platba s vícero kartami Paysafecard

V případě, že máme zakoupenou novou kartu a hodláme ji zkombinovat se zůstatkem na staré, je potřeba jako první zadat pin té karty, jíž hodláme vyčerpat a do následujícího políčka tu, s níž se strhne zbývající částka. V případě, že se kombinuje více karet a jejich hodnota je vyšší, než placená částka, zůstatek zůstane na kartě, jenž je zadána jako poslední. V případě pochybnosti o výši zůstatku není nic snadnějšího než kliknout na Přehled zůstatku a po zadání pinu se zobrazí, kolik prostředků na dané kartě ještě zbývá.