Sdílet

Tweet

Jak si obstarat Paysafecard


Paysafecard je dozajista velice snadnou možností, jak bezpečně platit na internetu. Vše je navíc naprosto anonymní, stačí jen zajít na některé s prodejních míst a tuto kartu si pořídit. Prodávají se v nominálních hodnotách 100, 300, 1000 a 2000 Kč. Koupit jí můžeme ve dvou podobách, buď jako notoricky známou dobíjecí kartu, kde se po setření objeví pin kód, nebo mnohem častěji v podobě vytisknutého lístku s tímto kódem.

karta Paysafecard

A kde všude lze Paysafecard sehnat? V každém větším městě není problém narazit na trafiku, kde jej prodávají. Dále se o její distribuci starají pobočky Tipsportu, benzinové pumpy Shell a OMV. Přesný výčet míst, na nichž si lze tuto kartu sehnat právě ve vašem městě si lze snadno dohledat na stránce oficiálních prodejních míst, kde stačí zadat město a zobrazí se všechny blízké prodejny.

Po nákupu má karta sice uvedenou neomezenou platnost, avšak rozhodně se vyplatí si hlídat datum jejího vystavení. Správce totiž ve snaze omezit množství mrtvých karet zavedl po roce měsíční poplatek 50Kč. Ten tu je z důvodu, aby byla karta vyčerpána a tedy zanikla a již jí nebylo nutné evidovat v systému. Takže de facto by se mělo správně uvést, že je Paysafecard nastavena na roční bezplatné používání.